FOSSILE ABRASIVES, Acqua Abrasiv, Velox Abrasiv, Pro Abrasiv, Quattro Abrasiv, Sentetik Abrasiv, Wax Cila, Pulıtore,

Reçine Cila, Soft & Clean, ITR-RAV Süper Aşındırıcılar, Lüx Grubu, Pah Abrasivleri,

Honlama Keçesi, Patinato Fırçası Ve Çelik Tel

  • Türkçe
  • English
whatsapp

Hakkımızda

FOSSILE ABRASIVES

Maden mühendisi M. Okan Yaroğlu tarafından doğaltaş üretim sektöründe profesyonel olarak edindiği deneyimlerin birikimiyle  1999 yılında kurulan MTC MERMER SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ,  ticari hayatına ilk olarak İtalyan Abrasiv markalarının Türkiye temsilciliği ve doğaltaş ihracatı yaparak başlamıştır.

Uzun yıllar boyunca edindiği bilgi birikimini mermer ve kompozit abrasivleri & cila taşları üretimine aktaran firmamız, her geçen gün genişleyen ürün yelpazesinin ve artan satışların ivmesiyle , 2011 yılında bugün halen faaliyet gösterdiği tesislerine taşınmış olup Denizli- Merkez, Afyon-organize sanayi ve Muğla-bayır şubeleriyle değerli müşterilerinin hizmetindedir.  

FOSSILE ABRASIVES , formulasyondan üretime tamamıyla Türk orijinli bir markadır.  Her tip mermer, traverten, renkli doğaltaş ve kompozit taş sektörünün ihtiyaç ve beklentilerine uygun ,en mükemmel silim ve cilayı sağlayacak yüksek kaliteli abrasiv , pah taşı, cila taşı ve diğer yardımcı ürünleri  aralıksız  devam ettirdiği ar-ge çalışmaları sonucu geliştirerek,  alanında referans gösterilen öncü marka haline gelmiştir.  
Gerek bünyesindeki pazarlama ekibi ve şubeleri, gerekse bayileri kanalıyla  yurdun her noktasına  ‘’çözüm ortağınız‘’  olma mottosuyla  hizmet veren firmamızın başlıca ihracat destinasyonları İran, Rusya, Azerbaycan ve Cezayir olup ‘Made In Turkey’ gururuyla  gerçekleştirdiği ihracatlarını her geçen gün artırmaktadır.